O FIRME

Firma Drevix s.r.o. je slovenský výrobca nábytku. Svoju činnosť sme predovšetkým zamerali na výrobu kuchynských liniek, interiérového nábytku a dverí. Nábytok vyrábame z laminodrevotrieskových dosák (LDTD), masívneho dreva, čo dodáva našim výrobkom jedinečný vzhľad. Vyrábame taktiež dýhované výrobky, ktoré sú podobne ako masívny nábytok dokončené kvalitnou polyuretánovou povrchovou úpravou, ktorá sa delí do skupín mat, lesk a pololesk.

Laminodrevotriesková doska (LDTD):

Nábytok vyrábaný z LDTD dodáva našim výrobkom moderný dizajn. Hrany LDTD sú olepené kvalitnou plastovou ABS hranou rôznej šírky a hrúbky.

Masívne drevo:

Masívny nábytok disponuje svojou originalitou prírodného dreva. Tento druh nábytku je prevažne dokončený striekaním polyuretánového laku.

Dýhovaný nábytok:

Dýhované výrobky sú podobné masívnym, pretože na podklad, ktorý tvorí MDF, je lepená lisovaním masívna dýha od hrúbky 0,5 mm – 2 mm. Povrchová úprava nábytku je podobná ako aj u masívneho.

Dvierka kuchynských liniek vyrábame z týchto materiálov:

  • LDTD skladané a hladké dvierka, ohranené plastovou ABS hranou hrúbky 22×2 mm
  • Masívne dvierka, frézované, kazetové, hladké
  • MDF frézované, kazetové, hladké, dokončené striekaním RAL-farbami.

Dodávame taktiež lisované fóliované dvierka, ktorých podkladom je MDF.

Všetky úkony výroby nábytku sú uskutočňované na kvalitných strojoch nemeckej a talianskej výroby, čo dodáva našim výrobkom presnosť, precíznosť a dlhú životnosť.